Наша Team
 • Омар Вікторович
  Директор табору
  Має вищу педагогічну освіту. З 2016 року працює в таборах. Спочатку звичайним вожатий, спортивний інструктор. Потім став старшим вихователем, а тепер директор у найкращому таборі. Вибрала цю професію, бо дуже любе дітей. І коли бачить, що дітям у таборі подобається і вони задоволені, розуміє, що зробив правильний вибір. Любить свою роботу, постійно цікавиться та розвивається в цьому напрямку.
 • Олександра Олександрівна
  Методист
  Навчається за спеціальністю «Соціально-виховна робота з дітьми та молоддю», тому роботу з дітьми вважає своїм покликанням. Два роки працює в таборах. Хобі Олександри – це робота, музика та танці. У таборі отримала суперздібність - робити все неможливе, навіть те, що раніше боялась, (так тримати) Сама каже: «Головний принцип роботи з дітьми – дарувати нашим дітям любов та увагу, створювати атмосферу довіри та свободи, допомагати кожній дитині розвивати свій потенціал».
 • Нікіта Андрійович
  Ведучий заходів
  Випускник Державної академії Національної податкової служби України за напрямом «Правознавство», але працює у сфері оздоровлення дітей з 2013 року. Працював у 13 таборах по Україні на багатьох посадах: вожатий, керівник театраьної студії, ведучий, старший вихователь, аніматор, спортивний інструктор, спеціаліст з організації дозвілля дітей тощо... Має звання «Кращий вожатий Донеччини – 2015».
  У минулому займався гумором. Актор регіональних ліг гумористичного проекту «Ліга сміху», сценарист кількох телевізійних команд. Випускник курсу підготовки спеціалістів у сфері телебачення та телевиробництва «COMILFO» від телеканалу «ІНТЕР» проект «ІНТЕРШКОЛА». Зараз займається організацією та проведенням масових заходів. Святкова атмосфера, гарний настрій, усмішки кожного – завдання креативного ведучого. З мікрофоном у руці він почувається Шумахером за кермом спорткара.
  Хобі: має свій ютуб-канал «GRISHINTV», де можна ознайомитись з його цікавим життям. Простіше кажучи, веде відеощоденник, наповнений відеоблогами, комедійними відео, та встановлює світовий рекорд з відеоселфі.