Шановні батьки !
До від'їзду до табору
Перед від'їздом до табору поговоріть з дитиною про поведінку в таборі, про правила внутрішнього розпорядку, які діють у таборі та про необхідність їхнього дотримання, про правила особистої гігієни.
Дитина повинна знати, що у разі нездужання фізичного чи психологічного, проблемі спілкування з іншими дітьми - вона має обов'язково звернутися до свого вожатого.
Зв'язок з дитиною під час перебування у таборі
Найзручніший час для зв'язку з Вашою дитиною у вільний час з 13:30 до 15:30. В решту годин проходять заняття та різні заходи під час яких використання мобільних телефонів не рекомендується.
Інформація про проживання та розподіл за загонами
Розподіл за загонами та номерами формується виключно за віковим та статевим принципом, незалежно від того з якого міста приїхала дитина.
В який точно номер і загін потрапляє ваша дитина, буде відомо лише після закінчення процесу розподілу.

ВАЖЛИВО: Адаптація дітей до нових умов тимчасового дитячого колективу – це дуже складний та кропіткий психолого – педагогічний процес, пов'язаний з необхідністю використання кожною дитиною всіх умінь та навичок самостійності, концентрації всіх її особистісних якостей та рис характеру. Тому намагайтеся не турбувати його телефонними дзвінками під час адаптації (перші 3 - 4 дні).
На території табору категорично заборонено
Вживання будь-яких спиртних напоїв. Неповажна поведінка щодо інших учасників табору. Будь-які види дискримінації та прояви неповаги через відмінності за віком, статтю, національністю, віросповіданням тощо. Вживання ненормативної лексики. Застосування будь-яких форм фізичного насильства та образ. Несанкціонований вихід за територію табору без супроводу дорослих. Псування майна табору та знищення зелених насаджень, а також майна інших дітей та дорослих. Перебування після відбою за межами корпусу.
Правила поведінки у таборі
У період перебування дитини у таборі старшим наставником та другом для нього стає вожатий. Вожатий контролює побутові умови, стежить за станом здоров'я, відповідає за безпеку дітей та спільно з дітьми організовує спортивні та культурні заходи. До вожатого можна звернутися з будь-яким питанням, яке виникло у дитини. Обов'язкове суворе виконання розпоряджень вожатого та директора табору. Вожаті намагатимуться зробити відпочинок дитини в таборі цікавим та незабутнім. Однак і дитина повинна розуміти, що вона їде до дитячого колективу та зобов'язана виконувати правила, встановлені у цьому колективі.
У таборі встановлено режим дня - час підйому, відбою та прийому їжі.
Інформація про медичне забезпечення
У день заїзду табору дитина повинна надати заповнену медичну довідку табору (форма "079"), яку заповнює ваш дільничний лікар за тиждень до заїзду.
Табір проводить додатковий медичний огляд дитини на перший день заїзду. У разі, якщо під час огляду медичним працівником у дитини будуть виявлені захворювання, що передаються повітряно-краплинним або побутовим шляхом та які можуть нести загрозу іншим відпочивальникам, дитина не буде допущена до заїзду та буде відправлена додому на лікування з можливістю відновлення відпочинку на даній зміні.

У таборі постійно здійснюється медичний контроль, а також контроль за дотриманням правил безпеки. Контроль здійснюється як медичними співробітниками, так і вихователями та вожатими табору. У разі захворювання дитині буде надано своєчасну та ефективну медичну допомогу.
Медичний пункт табору "Соколята" оснащений та укомплектований усіма необхідними медикаментами.
Діти, які прибули на відпочинок до табору, перебувають під постійним медичним контролем досвідченого медичного працівника. У таборі створено всі умови, як для надання екстреної медичної допомоги, так і для лікування хворих на протязі зміни дітей. Усі режимні моменти здійснюються під наглядом медичного працівника.
Дитина, яка має скарги на нездужання, повинна негайно повідомити про них своїм вожатим, після чого вона буде показана лікарю, оглянута, і їй буде призначено лікування. Медичний пункт табору працює цілодобово.